ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2024 07:59

Щорічно, 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Цей день присвячений пам'яті більш ніж сотні молодих українців, які загинули під час Революції Гідності 2013-2014 років.

Це не тільки згадування про кровопролитні події на Майдані, але і сповнення пам'яті про загиблих молодих людей, які віддали свої життя за свободу та незалежність України та завдяки яким було змінено хід історії нашої держави.

Цей день вкотре нагадує кожному українцеві про велич і мужність українського народу. Він дійсно показує, що слава і будівництво майбутнього нації залежить від самої нації. Тільки злиття прагнень, зусиль та спільної думки можуть принести перемогу в боротьбі за свободу та незалежність.

День героїв Небесної сотні став символом героїзму, самопожертви, боротьби за справедливість, демократію та справжні ідеали, які варто захищати, а також незламності українського народу.

Вічна пам'ять і Слава Героям, полеглим в боротьбі за ідеали, цінності, свободу та незалежність України!