Взяли участь в онлайн семінарі, присвяченому презентації та обговоренню проєкту Стратегії адаптації Миколаївської області до зміни клімату, підготовленого в рамках проєкту ЄС «Посилення спроможності регіональних та місцевих органів влади для впровадж

Дата: 16.02.2024 16:52

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

16.02.2024 фахівці відділу земельних ресурсів та відділу економіки та економічного розвитку Білолуцької селищної військової адміністрації взяли участь в онлайн семінарі, присвяченому презентації та обговоренню проєкту Стратегії адаптації Миколаївської області до зміни клімату, підготовленого в рамках проєкту ЄС «Посилення спроможності регіональних та місцевих органів влади для впровадження та застосування законодавства ЄС у сферах захисту навколишнього середовища, протидії кліматичним змінам та розвитку інфраструктурних проєктів».

На заході експерти проєкту APENA 3 на прикладі Миколаївської області вперше поділилися результатами роботи над розділом стратегії, що присвячений заходам з адаптації до зміни клімату. Україна відчуває наслідки зміни клімату гостро, вони приходять у вигляді найвищих в показників зростання середньорічних температур, зростання кількості екстремальних погодних явищ, впливу на стан аграрного сектору. Території страждають від військових дій, тож ця робота є надзвичайно важливим аспектом для подальшого розвитку і відбудови України з урахуванням адаптації до зміни клімату.