Дата: 15.02.2024 16:19

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Долучились до колегії Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації «Про підсумки діяльності закладів освіти області у 2023 році та завдання на 2024 рік», яка відбулась 15 лютого 2024 року за участю голови Луганської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Артема ЛИСОГОРА.

Мета заходу: Підбиття підсумків діяльності закладів освіти області у 2023 році та завдання на 2024 рік.

Були обговорені такі питання:

• Актуальні питання розвитку освіти в умовах правового режиму воєнного стану;

• Підтримка професійного розвитку вчителів в умовах дистанційного навчання;

• Роль закладів вищої освіти в підготовці кадрів для відновлення тимчасово окупованих територій Луганської області після деокупації;

• Сьогодні заради майбутнього: освіта Щастинського району у воєнний та післявоєнний час;

• Освіта Біловодщини в умовах воєнного стану: виклики, завдання, розвиток, перспективи;

• Пріоритетні напрями роботи ЗП(ПТ)О Луганщини під час правого режиму воєнного стану в Україні;

• Проведення навчальних вебінарів з питання підвищення поінформованості відповідальних осіб за організацію харчування в закладах освіти в межах Стратегії реформування системи шкільного харчування.

«Розвиток освіти – надзвичайно важливе завдання, особливо в умовах сьогодення. Необхідно проводити заходи, спрямовані на вдосконалення освітнього процесу у відновлених закладах освіти, сприяти впровадженню гендерної рівності у сфері освіти, здійснювати координацію роботи щодо забезпечення максимального охоплення дітей і підлітків різними формами оздоровлення та відпочинку, сприяти безперервній освіті педагогів, організації підвищення кваліфікації, розвитку цифрової грамотності керівних і педагогічних кадрів» - керівник відділу освіти Білолуцької селищної ради Світлана КУЗНЄЦОВА.