Дата: 15.02.2024 10:45

15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, установлений з метою вшанування пам'яті воїнів, які брали участь у військових конфліктах на території інших держав. В Україні цей день відзначається в день вшанування пам'яті українських воїнів, які загинули під час війни в Афганістані.

Цей день є символом вдячності та поваги до військовослужбовців, які виступали на захист національних інтересів своєї країни, незалежно від того, де відбувалися ці бойові дії. В усіх війнах та конфліктах військові змушені були боротися за мир, безпеку і свободу, і їх жертовна праця і відданість повинні визнаватися і вшановуватися.

Зберігаймо пам'ять про подвиги воїнів. Низький уклін, подяка та визнання тим, хто боровся за мир і свободу, незалежно від часу і місця. Їх жертва не повинна бути забута.

З повагою,

начальник Білолуцької СВА,