Дата: 09.02.2024 14:13

Взяли участь в триденному тренінгу за програмою «Гендерно орієнтоване врядування» 7-9 лютого 2024 року.

Загальна мета: підвищення рівня обізнаності державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування про сутність гендерної політики, функціонування інституційного механізму реалізації гендерної політики, повноваження відповідальних структурних підрозділів з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, гендерні аспекти державної служби, зміст гендерно орієнтованого врядування та інструменти його реалізації органами публічної влади.

Були розглянуті такі питання:

- Гендерні стратегії сталого розвитку;

- Гендерно орієнтоване врядування як складова належного врядування органів публічної влади;

- Гендерні аспекти державної служби та служби в органах місцевого врядування;

- Методи гендерного аналізу для прийняття ефективних управлінських рішень;

Гендерно орієнтоване бюджетування;

- Гендерний аудит установи;

Гендерні стереотипи та множинна дискримінація.

«Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, інструментів формування гендерно орієнтованої корпоративної культури, проведення гендерного аудиту в органах влади та органах місцевого самоврядування – те, чого повинна прагнути кожна гілка влади на своєму рівні та кожна демократична країна загалом!Завдяки тренінгу - підвищили рівень професійних знань у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобіганні та протидії дискримінації, прийнятті ефективних рішень та впровадженні змін, навчились ідентифікувати практичні та стратегічні гендерні потреби, враховувати гендерний підхід при плануванні, реалізації, моніторингу та оцінці, визначати пріоритетні напрями вдосконалення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігати та протидіяти гендерним стереотипам та множинній дискримінації та інші. Дякуємо організаторам за отриману змістовну інформацію. Обов’язково візьмемо до уваги у своїй подальшій роботі» - заступник начальника Білолуцької СВА Олександр ІЛЛЄНКО.