Дата: 09.02.2024 09:49

Взяли участь в онлайн вебінарі «Просування гендерної рівності та підвищення обізнаності щодо завдань резолюції РБ ООН 1325».

На заході були детально розглянуті основні сфери реалізації національного плану дій з виконання резолюції ради безпеки ООН 1325 “ЖІНКИ, МИР, БЕЗПЕКА” та завдання резолюції РБ ООН 1325.

«Обмінялися досвідом, висловили свої думки й запитання, а також отримали рекомендації від експертки з гендерних питань та підвищили рівень знань і навичок з питань гендерної рівності та підвищення обізнаності щодо завдань резолюції РБ ООН 1325 та її впровадження в Луганській області» - головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Білолуцької СВА.