Взяли участь у Всеукраїнському стратегічному форумі «Без питань»

Дата: 05.02.2024 19:37

Представник Білолуцької СВА взяла участь офлайн у Всеукраїнському стратегічному форумі «Без питань» для обласних МКДО, МР та представників влади, який проходив 3-4 лютого 2024 року в м. Києві.

Мета форуму: посилення взаємодії та спільна робота представників обласних молодіжних рад, учнівства та студентства, створення та оновлення типових документів обласних МКДО, підвищення рівня їх спроможності через взаємодію з партнерами та стейкхолдерами в умовах війни, а також формування бачення молодіжних рад очима молоді з лав ЗСУ.

«Були обговорені надзвичайно важливі питання, які стануть в нагоді у перспективах роботи нашої новоствореної молодіжної ради. Ще одним надважливим питанням була важливість залучення до складу Молодіжних рад молодих ветеранів, на чому також будемо акцентувати величезну увагу в своїй подальшій діяльності» - головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Білолуцької СВА.