Програма надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області на 2024-2026 рік

Дата: 29.01.2024 19:34

З метою реалізації Програми державної політики у сфері соціального захисту населення Білолуцької селищної територіальної громади, а саме,  підтримка учасників бойових дій/осіб, які після 24.02.2022 брали/беруть безпосередню участь у забезпеченні та здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф проти України та членам їх сімей, затверджена «Програма надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області на 2024-2026 роки».

Перелік документів для оформлення матеріальної допомоги, перелік категорій, яким надається допомога та сума виплати відповідно до категорій зазначена у Порядку надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області на 2024-2026 роки.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 0668112341 Олександр.