Дата: 26.01.2024 16:41

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Стали учасниками Всеукраїнського вебінару «Громади і виклики екологізації регіонального управління під час війни».

Під час заходу були розглянуті питання:

- Про можливості для екотрансформації громад від Центру юридичного та експертного супроводу РAEW.

- Управління відходами. Відходи війни. Відходи руйнування.

- Як використовувати СЕО та ОВД для відновлення та довгострокового планування збалансованого розвитку своїх територій.

- Можливості системи онлайн-моніторингу водних артерій, що представлена у вигляді інтерактивного хабу. На прикладі Чернігівської області.

- Успішний досвід залучення міжнародного фінансування під проєкти екотрансформації громади.

- Грантові фішки для громад. Які фактори успіху у підготовці грантових проєктних пропозицій?

«Для кожної громади мати свого спеціаліста-еколога надзвичайно важливо, адже це люди, які зможуть оперативно визначити користь чи шкоду на всіх етапах реалізації проектів ОВД та СЕО для громади та, на своєму локальному рівні, зробивши оцінку потенційних ризиків, не допустить шкоду довкіллю. Тож дякуємо організаторам та спікерам Всеукраїнської Асоціації ОТГ спільно з Асоціацією професіоналів довкілля PAEW за надзвичайно інформативний, змістовний вебінар та здобуті нові знання, які наша громада обов’язково використає в процесі своєї діяльності» - начальник відділу ЖКГ, містобудування, архітектури та благоустрою Білолуцької СВА Олександр Якубовський.