Працівники Білолуцької СВА долучилися до заходу з нагоди Дня Соборності України

Дата: 22.01.2024 13:08

Працівники Білолуцької СВА долучилися до заходу в форматі онлайн, що відбувся 22 січня 2024 року об 11:00 за участю заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Катерини Безгинської з нагоди Дня Соборності України.

Основним посилом заходу стало утворення лінії єдності луганчан, що опинилися з початком повномасштабного вторгнення рф у різних регіонах України, як символу єднання людей вільного світу і нашого народу, адже в єдності наша сила!

Серед присутніх були представники адміністрацій та гуманітарних штабів, керівники структурних підрозділів з питань культури та працівники закладів культури військових адміністрацій населених пунктів області, керівники, викладачі закладів мистецької освіти Луганської області, спеціалісти управління культури, національностей, релігій та туризму ЛОДА, керівники та спеціалісти обласних закладів культури.