Взяли участь в нараді з приводу створення на базі гуманітарного хабу Старобільської РВА в місті Київ освітньої платформи для дітей з Луганщини

Дата: 19.01.2024 19:00

Фото без описуФото без описуФото без опису

19.01.2024 під головуванням керівника Старобільської РВА Череватого Володимира Олександровича була проведена робоча нарада з приводу створення на базі гуманітарного хабу Старобільської РВА в місті Київ освітньої платформи для дітей із числа сімей ВПО з Луганщини.

В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів Старобільської РВА, а також начальник Білолуцької СВА Олександр КОЗИЧ та керівник відділу освіти Білолуцької селищної ради Світлана КУЗНЄЦОВА.

Освітня платформа планується як сумісний проєкт між Старобільською РВА і Білолуцькою СВА на основі меморандуму про співробітництво. Планується включення до освітньої програми курсів з робототехніки та програмування із залученням спеціалістів у цих сферах.