A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Як організувати безпечні умови роботи для дистанційних працівників?

Дата: 16.01.2024 17:01
Кількість переглядів: 30

Фото без опису

Згідно зі статтею 14 Закону України «Про охорону праці», у разі виконання роботи за трудовим договором працівник самостійно несе відповідальність за забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці на обраному робочому місці.

 

Обов’язки роботодавця із забезпечення охорони праці дистанційним працівникам обмежуються проведенням інструктажів та переданням обладнання в належному стані.

 

В разі дистанційної роботи працівник може працювати з будь-якого місця. Тому слід узагальнити рекомендації про дії особи, якщо тривога застала вдома, на вулиці чи певному громадському закладі.

 

Із такою інструкцією працівника слід ознайомити, а також провести інструктаж з охорони праці залежно від виду (позаплановий, цільовий тощо), як цього вимагають норми закону. Нагадаємо також, що інструктаж може проводитись дистанційно, зокрема шляхом відеозв’язку.

 

Джерело: http://surl.li/pbqdl

 

Фахівці центру зайнятості консультують за номерами гарячих ліній: 098-875-48-95, 099-491-20-86 Також актуальна інформація за посиланням: для мешканців Луганщини http://surl.li/invaz й для роботодавців та підприємців Луганщини http://surl.li/ioarc

 

Надаємо підтримку з питань зайнятості:

- телеграм-канал: t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk

- вайбер-канал: cutt.ly/jLaYiYr


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора