Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Шахраї телефонують на повідомлять про виграш в 300-400 і більше тисяч гривень!

Дата: 20.12.2023 15:43
Кількість переглядів: 44

Фото без опису

☎️ Шахраї телефонують на повідомлять про виграш в 300-400 і більше тисяч гривень!

 

👀 Для оформлення виграшу аферисти можуть випитувати персональну інформацію – прізвище, ім’я, місце проживання тощо. Після отримання даних шахраї повідомляють, що дані переможця зафіксовано і що з ним зв’яжуться після їх обробки.

 

📲Через декілька днів зловмисники знову телефонують та повідомляють, що дані опрацьовано та переможцю надійшов виграш в кількасот тисяч гривень. Але для того, щоб отримати виграш, необхідно купити побутові чи інші товари на певну суму коштів, сума може бути різною від 600 до 1200 гривень.

 

🎁 Якщо людина погоджується купити товар, їй пропонують забрати його в найближчому відділені Нової пошти і відповідно заплатити за цей товар, тільки потім людина нібито зможе отримати свій виграш.

 

На прохання людини спочатку отримати виграш або сплатити вартість товару за рахунок частини виграшу шахраї відмовляються.

 

🟥 Звісно, що жодних виграшів шахраї сплачувати не збираються, а намагаються просто видурити кошти в довірливих людей.

 

Як уникнути подібної схеми шахрайства❓

✅ Не повідомляйте стороннім особам своїх персональних даних, оскільки шахраї їх можуть використати для подальших схем. 

✅ Перш ніж повідомляти свої персональні дані, пригадайте, коли ви брали участь у розіграшах. Якщо пригадати цього ви не можете, це 100% шахраї.

✅ Якщо ви маєте сумніви щодо виграшу, з’ясуйте більше деталей про юридичну особу, яка пропонує вам виграш, запитайте юридичну адресу, інші контакти, код ЄДРПО тощо. 

✅ Перевірте юридичну особу за отриманими даними, зазвичай вся інформація вигадана та не відповідає дійсності, що легко допоможе зрозуміти, що телефонують шахраї.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора