Запрошуємо до участі в установчих зборах Молодіжної ради при Білолуцькій селищній військовій адміністрації

Дата: 11.12.2023 17:33

Повідомлення про проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Білолуцькій селищної військової адміністрації Старобільського району Луганської області

Установчі збори для формування складу Молодіжної ради при Білолуцькій селищній військовій адміністрації відбудуться у онлайн форматі 12.01.2024 року, початок зборів о 13.00 годині.

Формування складу проводиться відповідно до Положення про Молодіжну раду, затвердженого розпорядженням начальника Білолуцької селищної військової адміністрації від 01.12.2023 № 187.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається пакет документів:

1. Особиста заява.
  2. Заява з не менше ніж 10 підписами молодих жителів громади (14-35 років), що підтримують кандидатуру.
  3. Копія паспорта громадянина України.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років.

Склад Молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто чи в режимі онлайн присутні на установчих зборах.

Заяви на участь в установчих зборах приймаються до 11.01.2024 року включно на електронну пошту bilolutsk@loga.gov.ua (з позначкою «Молодіжна рада»).

Зразок заяви:                                                                                                                            Ініціативній групі з підготовки

установчих зборів по обранню

Молодіжної ради при Білолуцькій

селищній військовій адміністрації

Заява

Прошу допустити мене до участі в установчих зборах Молодіжної ради при Білолуцькій селищній військовій адміністрації. Даю згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

До заяви додаються:

1.

2.

Дата                                                 Підпис                                                                         Прізвище, ім’я, по-батькові

З Положенням про Молодіжну раду можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Білолуцької селищної військової адміністрації за посиланням: