З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2023 09:47

🇺🇦Шановні колеги, щиро вітаю вас з нашим професійним святом «Днем місцевого самоврядування»!

🇺🇦В цей складний для нашої країни час ми робимо дуже важливу справу, адже працюємо задля добробуту і розвитку наших громад та досягнення спільної мети - перемоги над ворогом. А по переду в нас ще більше задач, повʼязаних з відновленням Української держави на де окупованих територіях нашої Луганщини.

🇺🇦Тому хочу вам побажати наполегливості, терпіння, завзятості, безмежного ентузіазму, гарних партнерських зв'язків, невтомної праці та творчого підходу у вирішенні питань, які стоять перед нашими громадами. Нехай пошуки інноваційних рішень завжди приносять позитивні зміни для місцевої спільноти.

🇺🇦Хочу висловити глибоку вдячність всім і кожному, хто робить свій внесок у створення здорового і комфортного життя для нас усіх та надіюсь на подальшу плідну співпрацю.

🇺🇦СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

З повагою,

Начальник Білолуцької СВА,