Дата: 06.12.2023 11:04

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Працівники Білолуцької селищної військової адміністрації долучились до урочистого заходу з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України у Дніпрі на Алеї Захисників Луганщини.

На заході були присутні начальник Луганської ОДА Артем Лисогор, Почесний консул Литовської Республіки у Луганській області Робертас Габулас та представники силових структур.

Присутні вшанували пам’ять військових, що віддали своє життя в боротьбі за незалежність нашої держави хвилиною та запалили свічки. Артем Лисогор виступив з урочистою вітальною промовою, а Робертас Габулас передав військовослужбовцям ЗСУ вітання від братнього Литовського народу та пообіцяв, що у наступному році алея поповниться деревами з Литовської Республіки.