3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2023 18:16

Сьогодні відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю – день підсумовування зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

Інвалідність не є перепоною до повноцінного життя, це не вирок й не покарання. Люди з інвалідністю є повноправними членами суспільства, які потребують трішечки більше уваги та піклування, створення відповідних умов.

Відзначення цієї дати – це привід задуматись над проблемами, з якими щоденно стикаються люди з інвалідністю, посилити увагу до захисту їх гідності, прав і благополуччя.

Попри обмежені можливості ці люди мають необмежений потенціал і найбільше, чого вони потребують – це наша увага та розуміння.

Давайте підтримувати права та гідність всіх людей, незалежно від їхньої фізичної або інтелектуальної здатності, та працювати разом для створення більш інклюзивного й справедливого суспільства.

Ми різні, але ми рівні!