Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

В Україні запускають проєкт з популяризації вивчення англійської мови Future Perfect В Україні запускають проєкт з популяризації вивчення англійської мови Future Perfect

Дата: 29.11.2023 16:40
Кількість переглядів: 68

Фото без опису

 

    В Україні запускають проєкт з популяризації вивчення англійської мови Future Perfect Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки інформує про можливості національної програми з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні Future Perfect (далі – програма), яка створена з ініціативи Президента України. Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа. 

 Програма Future Perfect передбачає впровадження англійської мови у різних сферах діяльності, а також передбачає продукти та сервіси, що допоможуть вивчити англійську в зручному та доступному форматі. Вебсторінка програми: https://osvita.diia.gov.ua/future-perfect. 

  Empower — це онлайн-платформа, яка не призначена для самостійного вивчення мови — вона пропонує навчальні курси, які потребують викладача чи вчителя для опанування мови. 

 Безоплатний доступ для українських університетів та мовних провайдерів відкритий незалежно від їхньої форми власності. 

 Платформа містить навчальні курси англійської мови:

- для дорослих та старших підлітків, що поєднує матеріали для роботи в класі та персоналізовану онлайн-практику; 

- для викладачів та вчителів пропонує гнучку методологію роботи в класі та акцентує на практичних навичках та потребує активного залучення студентів. 

   Приєднатися до платформи Empower можна за посиланням: https://nmc-vfpo.com/kembridzhskyj-kurs-anglijskoyi-movyempower/. 

  Платформа надає українцям безоплатний доступ до чотирьох курсів англійської: General English, Business English, English with TV series та Travel English. Скористатися можливістю можна зареєструвавшись на сторінці Free for Ukraine на сайті Promova та підтвердивши громадянство через Дія.Підпис — https://promova.com/free-for-ukraine. 

  Мовна програма Future Perfect допоможе розширити застосування англійської мови в публічних сферах суспільного життя, стимулювати вивчення мови для кожної з груп — освітян, держслужбовців, підприємців, громадян та органів місцевого самоврядування. 

  Детальніше про освітні продукти, що є частиною національної програми популяризації англійської мови Future Perfect за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/future-perfect.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора