Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Послуги служби зайнятості для ВПО в гуманітарних хабах

Дата: 15.11.2023 14:24
Кількість переглядів: 81

Фото без описуФото без опису

 Спільна мета щодо підтримки та допомоги у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб сприяла утворенню міцних партнерських відносин між центрами зайнятості та гуманітарними хабами.

 В хабах громадянам надається не тільки юридична, психологічна, соціальна, гуманітарна допомога, а ще і роз’яснення з питань зайнятості. Фахівці центрів зайнятості проводять консультації з переселенцями, які втратили роботу через активні бойові дії та мають намір знайти роботу за місцем свого тимчасового проживання. Інформують про актуальні вакансії, умови реєстрації в центрі зайнятості, розмір виплат матеріальної допомоги по безробіттю, професійне навчання, дистанційні форми взаємодії з клієнтами.

 Спільно з громадськими організаціями та благодійними фондами спеціалісти проводять різноманітні заходи для переселенців, налагоджують співпрацю з керівниками військово-цивільних адміністрацій щодо організації тимчасових громадських робіт. Також проводяться зустрічі з роботодавцями, які звертаються за допомогою в укомплектуванні кадрів.

 Гуманітарні хаби, де спеціалісти служби зайнятості ведуть прийом відвідувачів на постійній основі, розміщені у Києві, Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Львові, Одесі, Рівному, Черкасах, Чернівцях, Харкові та Хмельницькому.

 Графік роботи фахівців центрів зайнятості за посиланням http://surl.li/ltlgz

 Докладніше про основні програми та послуги служби зайнятості для ВПО тут https://is.gd/r9LDWT

 Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини http://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини http://surl.li/ioarc

Надаємо підтримку з питань зайнятості:

- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk

- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr

 Актуальні вакансії на Telegram Робота зараз: https://t.me/worknowdcz

  Сервіс "Єдиний портал вакансій": https://jobportal.dcz.gov.ua.

 Відділ рекрутингу – актуальні вакансії від роботодавців: http://surl.li/egikr

 Сайт Державної служби зайнятості dcz.gov.ua розділ «Шукаю роботу» за посиланням https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора