Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпечна країна»

Дата: 13.11.2023 19:00
Кількість переглядів: 48

Фото без опису

 

  З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні буде проходити другий етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».

   У рамках Тижня Фонд, який уже понад десять років опікується питаннями безпеки на дорогах, проводить широку інформаційну кампанію. Зокрема, з метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих та збереження людських життів, Фонд запускає соціальну рекламу (фото, відео) з питань безпечної поведінки дітей на транспорті та дорогах для подальшого розміщення її у засобах масової інформації, транспорті, зовнішній рекламі, громадських місцях, вокзалах, при центрах освіти та культури тощо.

 Соціальні відеоролики «Безпечна країна очима дітей» створені дітьми в рамках щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна» та отримали статус соціальної реклами за висновком Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України. Контент орієнтований на молоде покоління та стосується правил безпечного поводження на вулицях та дорогах, пересування транспортом, необхідності використання світлоповертальних елементів у темний час доби.

 Переглянути та завантажити фото й відео можна безпосередньо із сайту Фонду www.dopomogadtp.com, розділ Соціальна реклама.

 Інформацію стосовно Тижня можна отримати з наступних джерел:

 • сайт організатора: https://medtransvp.com.ua/ (розділ: Тиждень БДР);

 • YouTube-канал «Безпечна країна»: http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна;

 • соціальна мережа Facebook: https://www.facebook.com/tbdrua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора