До уваги мешканців Білолуцької громади

Дата: 18.10.2023 14:34

📢 Відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» Білолуцька селищна військова адміністрація оголошує прийом пропозицій назв вулиць та провулків населених пунктів Білолуцької територіальної громади, що підлягають перейменуванню до 25 жовтня поточного року.

Прохання надсилати пропозиції на нашу пошту bilolutsk@loga.gov.ua, або на Telegram месенджер по номеру телефону +380950987970 із зазначенням старої назви вулиці чи провулку та пропозиції нової.

З 26 жовтня, протягом місяця, топонімічна комісія Білолуцької громади проаналізує та узагальнить всю отриману інформацію та проінформує про прийняте рішення.

Просимо звернути увагу, що відповідно до Закону України "Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", уразі якщо у фізичної особи, ім’я якої пропонується присвоїти юридичній особі або об’єкту права власності, є родичі (діти, вдова, вдівець, а якщо їх немає - батьки, рідні брати та сестри), додається також їх письмова згода на присвоєння імені. А в зв’язку з тим, що територія Білолуцької громади зараз знаходиться під тимчасовою окупацією - перейменування вулиць іменами полеглих героїв може нести небезпеку для жителів громади, які там знаходяться.

Перелік вулиць, що підлягають перейменуванню додається.

🇺🇦Білолуцьк

1 Панасенко