Стартував щорічний Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Дата: 11.10.2023 15:30

З метою підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів, Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України та комітет Веховної Ради України з питань науки, освіти та інновацій, організували конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

До участі запрошуються учні старших класів, студенти, учителі.

На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові творчі проєкти – аматорські, документальні та ігрові відеоролики у форматі avi тривалістю до 8-ми хвилин.

Надсилайте конкурсні роботи на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2023 року із зазначенням назви матеріалу, його авторів з місцем навчання/роботи. Переможців визначить компетентне журі протягом грудня-січня.