Білолуцька селищна військова адміністрація повідомляє, що оголошений добір путівок на п’яту оздоровчу зміну для дітей

Дата: 06.10.2023 14:07

Білолуцька селищна військова адміністрація повідомляє, що оголошений добір путівок на п’яту оздоровчу зміну, яка відбудеться в період з 20.10 по 09.11.2023 року до «Міжнародний дитячий центр «Артек» (Закарпатська обл., Свалявський р-н, с. Березники, вул. Без назви, 1) та третю оздоровчу зміну, яка відбудеться в період з 21.10 по 10.11.2023 року до «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія).

Дитячі заклади оздоровлення та відпочинку вищої категорії спрямовуються на організацію оздоровлення та відпочинку наступних категорій:

• дітей-сиріт;
  • дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії;
  • рідних дітей батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;
  • дітей з малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;

Зацікавлених з даної пропозиції та по додатковим питанням просимо звертатись за телефоном 0668112341 Олександр.