Дата: 05.10.2023 17:25

Сьогодні, 5 жовтня 2023 року, Світ відзначає міжнародний день вчителя!

Роль педагога в суспільстві є надзвичайно важливою, адже саме ви допомагаєте розвивати та формувати різні аспекти персональності, прищеплюєте моральні та етичні цінності та формуєте наступне покоління громадян! Ви допомагаєте зберігати та прививати культурну та історичну спадщину країни, сприяєте формуванню культурного середовища!

Луганська обласна державна адміністрація вручила обласні відзнаки та державні нагороди освітянам Луганщини! Серед нагороджених - керівник відділу освіти Білолуцької селищної ради Кузнєцова Світлана Анатоліївна, яка отримала Почесний Лист Подяки за високий рівень професіоналізму, віддану працю та вагомий внесок в розвиток освіти Луганщини! Білолуцька селищна військова адміністрація приєднується до привітань! Пишаємось та бажаємо невичерпної енергії, терпіння та успіхів в подальшій роботі!