Дата: 13.09.2023 09:20

Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»  проводиться з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих вчених, стимулювання їх інтересу до наукової роботи.

У Конкурсі можуть брати участь студенти (курсанти), які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у закладах вищої освіти України, молоді вчені закладів вищої освіти та наукових установ віком до 35 років.

Роботи учасників конкурсу надсилаються до  Інституту у паперовому варіанті за адресою: 01054, м. Київ, вул.. Кониського, буд. 8/14, 9 поверх (ННІ права та політології) або електронною поштою: nnip@udu.edu.ua (з приміткою «На конкурс наукових робіт»).

Підсумки конкурсу відбудуться у грудні 2023 року.

За додатковою інформацією просимо звертатися до організаційного комітету Конкурсу за телефоном: 063-344-10-44.