Медики у хабі в Вінниці оглядають переселенців на виявлення візуальних форм онкозахворювань

Дата: 31.08.2023 16:45

У гуманітарному штабі в Вінниці по вулиці Праведників світу, 43-Б, (тел.+380632689044) щоденно з понеділка по п’ятницю продовжують працювати медики КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Рубіжанської міської військової адміністрації.

За минулий тиждень лікар та медичні сестри первинки надали безкоштовні послуги за «Програмою медичних гарантій» 74 внутрішньо переселеним особам Луганщини.

Амбулаторний прийом проведено 54 переселенцям, отримали консультації онлайн 20 осіб.

Оглянуто на візуальні форми раку 27 осіб, направлено до «вузьких» спеціалістів – 9, на лабораторні та функціональні обстеження – 11, скеровано на профілактичні щеплення – 13.

Вимір артеріального тиску проведено 45, глюкози крові – 8 переселенцям.

Виписано електронні рецепти за програмою «Доступні ліки» трьом пацієнтам.