Дослідження освітнього напряму професіоналізації молодіжної роботи та підготовки фахівців з вищою освітою, які працюватимуть у молодіжній сфері

Дата: 22.08.2023 20:54

Міністерством молоді та спорту України у партнерстві з Міністерством освіти і науки України опрацьовує питання щодо освітнього напряму професіоналізації молодіжної роботи та підготовки фахівців з вищою освітою, які працюватимуть у молодіжній сфері.

З метою з’ясування актуальних потреб суспільства у кваліфікованих фахівцях з вищою освітою, а також запровадженню освітніх програми, спрямованих на здобуття компетентностей, характерних для професії визначених професійним стандартом «Фахівець з питань молоді (молодіжний працівник)», просимо долучитися до опитування шляхом заповнення анкети, а також розповсюдження її серед зацікавленої спільноти: https://forms.gle/SzGR9AiUzNeLSibh7.