Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Луганський обласний центр зайнятості інформує

Дата: 18.08.2023 09:41
Кількість переглядів: 115

Фото без опису

Майже 6600 осіб отримали послуги з профорієнтації

Одним із напрямів роботи Луганської обласної служби зайнятості є профорієнтація, що дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності Вам більше підходить, допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості, усвідомлено обрати майбутню професію та змінити вже існуючу.
З цією метою фахівцями Луганської служби зайнятості з початку поточного року надано майже 9,4 тис. послуг з профорієнтації 6,6 тис. осіб. та проведено 648 профорієнтаційних заходів за участю 6,2 тис. учасників.
 Наразі всім клієнтам служби зайнятості пропонується пройти профдіагностичне тестування на веб-базованій платформі Державної служби зайнятості "МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа". Кожний бажаючий віком від 14 років має змогу самостійно і безкоштовно пройти діагностику на Платформі з профорієнтацій і розвитку кар’єри інтернет-порталу Державної служби зайнятості за посиланням https://myprofession.com.ua/.
Вищезазначена платформа має такі переваги:
- зручність (онлайн діагностика у зручний для клієнта час),
- проходження усіх тестів гарантує високу результативність,
- комплексний підхід (програма тестування основана на діагностиці і зіставленні трьох основних факторів (професійна мотивація/структура інтелекту/психологічні схильності).

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини: http://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини: http://surl.li/ioarc

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk 
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr 
- відділ рекрутингу – актуальні вакансії від роботодавців: http://surl.li/egikr


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора