Діти з Луганщини можуть безоплатно оздоровитися на Івано-Франківщині: що для цього потрібно

Дата: 16.08.2023 18:55

Фото без описуФото без опису

📌Для отримання путівки потрібно звернутися до педіатра або лікаря загальної практики сімейної медицини Центрів первинної медико-санітарної допомоги Луганської області, з якими укладено декларацію на медичне обслуговування дитини.

Безкоштовно відвідати санаторій можуть діти 6-14 років (до 15 років по клопотанню Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації) із захворюваннями органів дихання.

Приймає дітей санаторій «Прикарпатський», який розташований у місті Яремче.

Заклад працює цілий рік, в освітній період організоване навчання дітей.

В разі потреби доїзд до санаторію може бути забезпечено за кошти територіальних громад.

У закладі створені всі умови для оздоровлення та відпочинку: ✅Інноваційні методи лікування та діагностики захворювань, є басейн, тенісні корти, спортивні зали, альпіністська стінка тощо.

✅Забезпечено п’ятиразове харчування. Термін перебування – 21 день.

✅Номери облаштовані необхідними зручностями, зокрема кондиціонерами та сучасними технічними засобами.

Нагадаємо, у червні наші діти протягом п’яти днів перебували на березі Адріатичного моря Республіки Словенія в оздоровчому таборі «Debeli tricks». Їх відпочинок подовжено й у серпні.