У львівському хабі жителів Луганщини консультують з питань соціального захисту, приймають лікарі, юрист, спеціаліст із питань зайнятості

Дата: 14.08.2023 11:30

Усі, хто того потребує, отримують у хабі консультації з питань соціального захисту.

В результаті, зокрема, ще двоє дітей з інвалідністю віком до 18 років скеровані на соціальну реабілітацію в рамках державної програми. Відповідні послуги одна дитина отримала у закладах Київської області, одна – на Дніпропетровщині, наразі ще одна дитина оформлюється для проходження реабілітації у вересні.

📍У львівському гуманітарному хабі працюють лікарі:

- щопонеділка з 10:00 до 12:00 – терапевт;

- щосереди з 10:00 до 14:00 – психолог та кардіолог.

📍Кожної середи з 10:00 до 14:00 бажаючі можуть звернутися за психологічною консультацією, виміряти тиск та отримати рекомендації з лікування серцево-судинних захворювань, визначити вміст глюкози у крові.

За потреби лікарі безкоштовно надають медичні препарати.

Щочетверга в приміщенні хабу консультують спеціалісти служби зайнятості.