Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Подовжено прийом заявок на Конкурс творчих проєктів “Код Нації”

Дата: 02.08.2023 22:58
Кількість переглядів: 52

Фото без опису

Реагуючи на звернення учасників Конкурсу, Національні Організатори ухвалили рішення про подовження прийому заявок на Конкурс до 23:59 20 серпня 2023 року.

Етапи впровадження Конкурсу, з урахуванням змін:

Подача заявок конкурсантами 10 липня - 20 серпня

Оцінювання заявок конкурсною комісією 10 липня - 20 серпня

Оголошення переможців до 23 серпня

Надсилання подарунків переможцям 23 серпня - 30 вересня

Поруч з тим маємо наголосити, що громадська спілка “Національний Фестиваль “Код Нації” так само як і її Національні Організатори: молодіжна громадська організація “Молоде Покоління”, благодійний фонд “Відсоток Небайдужих” та громадська організація “Рух незламних” є неприбутковими організаціями. Відтак, абсолютно усі заходи у рамках Фестивалю, зокрема і цей Конкурс, є некомерційними, неприбутковими та благодійними, адже головною ціллю нашої діяльності та Конкурсу є збір коштів з подальшою підтримкою Збройних сил України. Всі благодійні внески, що вносять конкурсанти, спрямовані на рахунок благодійного фонду “Відсоток Небайдужих”, який у подальшому забезпечуватиме потреби Збройних сил України, про що ми звітували та звітуватимемо на офіційних сторінках Фестивалю у соціальних мережах.

Детальніше ознайомитись з умовами проведення та Положенням можна на сайті Конкурсу за посиланням: https://kod-natsii.com/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора