A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Діти Героїв потребують особливої уваги

Дата: 02.08.2023 15:08
Кількість переглядів: 52

   Особливої уваги потребують діти, батьки яких, військовослужбовці, загинули на війні. Троє дітей Білолуцької громади у липні за рахунок Благодійного Фонду «Діти Героїв» мали змогу відпочити у таборі «7Філдс», Київська область (1 чол.) та у місті Браденбург, Німеччина (2 чол.). Діти Героїв України протягом 12-ти днів знайомилися з новими друзями,  спілкувалися з однолітками, досліджували світ позитивних змін та відкривали для себе нові можливості. 

    Вони ще довго згадуватимуть свої незабутні враження і неперевершені емоції від відпочинку. Адже програма була дуже насиченою і цікавою. Зважаючи на те, що діти вперше побували в Німеччині, їм хотілося побільше дізнатися про життя в країні, традиції. Екскурсія до Потсдаму та Берліну  дала можливість ознайомитися з історією та визначними місцями цих німецьких центрів, відчути підтримку українських дітей з боку німецької громадськості. Перебуваючи на відпочинку, діти із задоволенням брали участь у майстер-класах з приготування піци, будували плоти, готували барбекю. Кожен день був наповнений цікавими заходами, новими відкриттями і можливістю самореалізацї. Рівень організації роботи табору був надзвичайно високим, діти навчилися чути одне одного і здобули життєві навички спілкування в нових умовах. І хоч термін перебування в таборі був короткотривалим, діти з різних куточків України дуже здружилися між собою та полюбили своїх вожатих-вихователів.  Тому таким щемливим було прощання на вокзалі: зі сльозами та обіймами.

  Для дітей, які втратили батьків на війні, це була можливість не тільки відпочити, але й  отримати моральну підтримку.

   Білолуцька територіальна громада щиро вдячна представництву Благодійного Фонду «Діти Героїв» за турботу й увагу до наших дітей, до дітей своїх побратимів! Героям Слава!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора