Дата: 31.07.2023 18:50

Фото без описуФото без описуФото без опису

Начальник Білолуцької СВА Олександр Козич долучився до засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся 30 липня 2023 року за головування Президента України Володимира Зеленського.

Під час засідання Володимир Зеленський наголосив на таких трьох ключових темах:

- забезпечення та охорона енергетичного сектору, адже війна триває та у будь-який час ворог може намагатися завдати чергової шкоди критичній інфраструктурі країни і ми маємо бути готові до цього як на державному рівні, так і на рівні кожної громади;

- бюджетні видатки та обговорення ефективного та вмотивованого використання бюджетних коштів державного та місцевого бюджетів, зокрема перший пріоритет беззаперечно посідає оборона, а другий – соціальна стійкість України та захист нормального життя людей;

- міжнародне партнерство, де членів Конгресу поінформували про міжнародну політику та нинішні кроки України на міжнародному рівні й на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. Була висвітлена Українська Формула миру та підготовка Глобального саміту миру, гарантії безпеки для України на шляху до НАТО, відносини та переговори з державами Альянсу щодо вступу України. А також ключове завдання України на цей рік у відносинах із Євросоюзом: початок переговорів щодо членства України.

Представники місцевих і регіональних влад обговорили спільну позицію щодо шляхів розв'язання нагальних проблем, адже всіх нас об’єднує одна ціль – перемога і тільки разом ми зможемо її досягти! Працюємо на перемогу! Слава Україні!