Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Літні канікули – це чудовий час для відпочинку дітей у таборі

Дата: 12.07.2023 14:39
Кількість переглядів: 69

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

10 липня поточного року 11 дітей Білолуцької громади прибуло до ДЗСТ ЛОК «Карпатські зорі», який знаходиться у мальовничому м. Косів, Івано-Франківської області. За кошти місцевого бюджету були придбані путівки для дітей пільгових категорій: діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти учасників бойових дій, діти з багатодітної родини.  

 

Цілий рік діти громади навчалися дистанційно. Їм бракувало «живого» спілкування з однолітками. Від постійних повітряних тривог і вибухів знаходилися у стресовому стані. Відпочинок і оздоровлення в таборі забезпечить їм повне безпечне середовище, дасть можливість їм відволіктися і отримати нові позитивні враження.  

 

 Під час перебування у таборі діти обов’язково знайдуть нових друзів, однодумців. Долучаться до спортивних занять, творчих завдань, природних екскурсів, культурних заходів. Тобто дозвілля дітей пройде організовано і змістовно. 

 

Крім того, частина дітей громади у червні була охоплена послугами з відпочинку у пришкільних таборах та ХАБах за місцем проживання. Троє дітей, батьки яких загинули у війні, з 01 по 14 липня за рахунок Благодійного Фонду «Діти Героїв» направлені до табору «7Філдс», Київська область, та у м. Браденбург (Німеччина). 

 

Нехай літній відпочинок і оздоровлення принесе дітям тільки радісні дні, сповнені надією на щасливе і мирне майбутнє!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора