Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

До уваги ВПО! Є можливість безоплатно отримати препарат "Калію йодид"

Дата: 07.07.2023 16:06
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

    В зв’язку з можливістю терористичного акту з боку рф на Запорізькій АЕС та впливу його і наслідки на населення, для сприяння захисту від радіоактивного забруднення, повідомляємо Вам, що на обласних складах – КНП Луганської обласної ради «Луганська обласна клінічна лікарня» є в достатній кількості лікарський засіб «Калію йодид». Даний препарат потрібно приймати в наступних дозах: - діти до 1 місяця (немовлята та які, перебувають на грудному вигодовуванні) – 16 мг; - діти від 1 місяця до 3 років – 32 мг; - діти від 3 до 12 років – 62,5 мг; - підлітки від 13 до 18 років, дорослі до 40 років, вагітні та матері, які годують грудьми – 125 мг.  

    Просимо бажаючих отримати цей препарат зателефонувати до Білолуцької військової адміністрації за номером 0950987970 надати обґрунтовану потребу згідно віковим категоріям , адресу отримання, ПІБ отримувача та контактний номер телефону. 

    Важливо! Йодид калію слід приймати після їжі та ЛИШЕ ПІСЛЯ ОФІЦІЙНОГО ОПОВІЩЕННЯ про радіаційну аварію і необхідність йодної профілактики.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора