ЧИ ПРИЗНАЧЕНА СУБСИДІЯ❓ ДІЗНАЙТЕСЬ НА ВЕБПОРТАЛІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Дата: 07.07.2023 06:07

🟣Пенсійним фондом України реалізовано можливість перегляду повідомлень про результати прийнятих рішень щодо призначення, непризначення або відмову у призначенні житлових субсидій.

🗂Повідомлення розміщено в особистому кабінеті заявника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

🟣Для того щоб ознайомитись з інформацією про призначену житлову субсидію, необхідно зробити кілька кроків.

👉Крок 1. Зайдіть на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України www.portal.pfu.gov.ua

👉Крок 2. Авторизуйтесь за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), або ДІЯ.Підпис, або ID.GOV.UA. Увійдіть в особистий кабінет.

👉Крок 3. Оберіть рубрику “Мої повідомлення“.

👉Крок 4. Перейдіть у вкладку “Індивідуальні повідомлення“ та ознайомтесь з текстом повідомлення про прийняте рішення щодо житлової субсидії.