Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

У хабах Луганщини розширено перелік соціальних послуг – оздоровлення дітей, питання отримання соціальних виплат, допомога ветеранам

Дата: 07.07.2023 05:57
Кількість переглядів: 56

Фото без опису

Із липня в гуманітарних осередках для жителів нашого регіону додані прийоми 14 співробітників соціальної сфери.

 

Так, у Попаснянському хабі в Черкасах (вул. Чехова, буд. 9а) та Марківському хабі в Києві (вул. Рене Декарта, 18) надаються консультативні послуги з питань захисту дітей, також там допомагають із розв’язанням питань стосовно надання соціальних послуг.

 

У хабах Гірської громади триває інформаційно-роз’яснювальна робота про наявність програм щодо оздоровлення дітей та реалізації пілотного проєкту «Гроші ходять за дитиною».

 

У гуманітарних осередках Кремінщини розпочато консультування з запобігання та протидії торгівлі людьми, а також із протидії ґендерно зумовленому насильству.

 

У пунктах допомоги Лисичанської громади здійснюється прийом заяв щодо направлення дітей на оздоровлення та відпочинок, надаються консультації щодо забезпечення дитини з інвалідністю реабілітаційними послугами. 

 

Соціальні працівники розпочинають прийом й у нещодавно відкритому хабі при Лозно-Олександрівській селищній військовій адміністрації в Ірпені: вул. 74-ї Стрілецької дивізії , буд. 1.

 

В Івано-Франківську та Чернівцях (хабами опікується Сєвєродонецька РВА) відбувається консультування щодо соціальної та професійної адаптації осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

 

Консультування, прийом заяв на відпочинок та оздоровлення дітей відповідної категорії, збір інформації щодо отримання/неотримання соціальних виплат для ВПО, інформування ВПО щодо наявного безкоштовного житла для ВПО у регіоні віднедавна проводиться в хабі для ВПО Щастинського району на Кіровоградщині: вул. Чарльза Дарвіна, буд. 25.

 

Загалом на сьогодні у 34 хабах для ВПО з Луганщини приймають 103 соціальних працівника, які надають вищеназвані та інші послуги.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора