Інформація про державні та міжнародні програми підтримки підприємництва

Дата: 27.06.2023 08:51

#economydep

🧐За сприянням Департамент економ. розвитку та зовнішньоеконом. діяльності ЛОДА сформовано, актуальну на червень місяць, інформацію про державні та міжнародні програми підтримки підприємництва, у тому числі грантову допомогу, та інші ініціативи, спрямовані на розвиток бізнесу.

🗨Сподіваємось, що така інформація буде корисна усім українцям, не тільки підприємцям, які вже розвивають бізнес та потребують допомоги, але й тим, хто тільки планує розпочати власну справу.

🤝Участь в урядових та донорських програмах допоможе зберегти та розвинути бізнес, зберегти робочі місця і створити нові та підтримати економіку України.

👉Більш детальна інформація за посиланням

🇺🇦Перемога прийде обов’язково! Ми будемо наближати її разом – кожен на своєму фронті

#Вірю_в_ЗСУ #Разом_до_Перемоги Артем Лисогор