Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Українцям за кордоном спростили перевірку готовності паспортів

Дата: 20.06.2023 11:17
Кількість переглядів: 50

Фото без опису

До Офісу Омбудсмана надходять численні звернення від українців за кордоном про складність в отриманні інформації щодо термінів отримання паспортних документів.

❗️ Тепер українці, які отримали прихисток в інших країнах зможуть швидко та зручно перевірити статус своїх паспортних документів за допомогою оновленого сервісу, який дозволяє отримати інформацію про готовність ваших документів всього за декілька кліків!

Для цього необхідно перейти на веб-сайт ДМС та ввести всі необхідні дані, після чого отримати актуальну інформацію про те, чи готові документи до отримання.

У разі відмови в оформленні документа особа дізнається про її причину. Для отримання більш детальних роз'яснень особа маже звернутися за місцем подачі документів, або ж зателефонувати за номером зазначеним на сайті ДМС.

Вказані зміни, дозволять отримати важливу інформацію без необхідності особистого звернення до підрозділу подачі документів.

❗️Скористатися оновленим сервісом перевірки стану оформлення документів можна на сайті ДМС – https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html

Відтак, держава робить все можливе, щоб зробити цей процес зручним і доступним для громадян України незалежно від місця їхнього перебування.

Державна міграційна служба України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора