Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

#Питаннявідповіді про те, як оформити дитині закордонний паспорт з іноземним свідоцтвом про народження без повернення в Україну

Дата: 17.06.2023 08:53
Кількість переглядів: 44

Фото без опису

Хто надає можливість отримати послугу❓ 

✅ Центри “Паспортний сервіс” та закордонні дипломатичні установи.  

Як діяти, якщо паспорт матері протерміновано або відсутня вклеєна фотокартка❓ 

✅ Ви можете звернутися до центру "Паспортний сервіс" для одночасного оформлення ID-картки для матері та закордонного паспорту для дитини. 

Як діяти, якщо батько дитини є іноземцем❓ 

✅ Для початку необхідно звернутися до закордонної дипломатичної установи для отримання довідки про реєстрацію особи громадянином України (термін оформлення становить 3 місяці). Після отримання довідки ви можете оформити паспорт у дипломатичній установі або в центрах "Паспортний сервіс". 

Що варто робити, якщо є іноземне свідоцтво про народження❓ 

✅ Для легалізації іноземного свідоцтва про народження необхідно зробити офіційний переклад цього документа та завірити його нотаріально. Для цього може знадобитися проставлення апостиля на свідоцтві, якщо інше не передбачено законом або міжнародним договором України, згідно з Законом України "Про міжнародне приватне право". 

Чи обов’язково брати із собою дитину❓ 

✅ Необов'язково брати з собою дитину віком до 12 років, але в такому випадку важливо мати при собі фотографію дитини розміром 10х15 см, яка буде використовуватися для внесення відцифрованого образу обличчя. Будь ласка, переконайтесь, що фотографія відповідає встановленим вимогам. Після досягнення дитиною 12-річного віку - потрібно для того, щоб пройти процедуру сканування відбитків пальців рук. 

Яка вартість оформлення закордонного паспорту для дитини❓ 

✅ Вартість оформлення дитячого паспорту така сама, як і для дорослих. У підрозділах Міграційної служби вона становить 856 грн або 1496 грн (залежно від терміновості). Проте, в центрах "Паспортний сервіс" можуть додатково стягуватись збори за сервісні послуги підприємства, а їх розмір залежить від країни, в якій відбувається оформлення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора