Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ ПСИХОЛОГІВ

Дата: 13.06.2023 09:45
Кількість переглядів: 113

Фото без опису

У межах співпраці Координаційного центру з надання правової допомоги та Національної соціальної сервісної служби України, оголошено про проведення конкурсу з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що додається. 

Психологи, які пройдуть конкурс будуть включені до Реєстру та зможуть отримувати доручення від регіонального(их) центру(ів) з надання безоплатної вторинної правової допомоги щодо залучення психолога до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб за відповідним запитом слідчого, дізнавача, прокурора, слідчого судді, суду відповідно до Порядку реалізації пілотного проєкту щодо залучення психологів до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженого наказом Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Офісу Генерального прокурора 07 лютого 2023 року № 493/5/67/32. Оплата послуг психологів за виконання доручення у межах пілотного проєкту, здійснюватиметься за міжнародної технічної допомоги. Пілотний проєкт поширюється на 8 регіонів України: Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Одеська, Чернігівська області та м. Київ. 

Термін подачі заяв на участь у конкурсі через вебсторінку: https://legalaid.gov.ua/contest-psychologist/: з 15 травня до 15 червня 2023 року. Місце проведення конкурсного відбору: 04053, Україна, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, офіс 312. 

Детальна інформація щодо порядку та умов проведення конкурсу, а також інформація про контактних осіб Координаційного центру, що забезпечують прийом документів від кандидатів на участь у конкурсі, зазначена в оголошенні про проведення конкурсу на офіційних ресурсах системи надання безоплатної правової допомоги за посиланнями:  

http://surl.li/hrabd 

 http://surl.li/hraeb 

Участь у конкурсі можуть брати психологи, які мають вищу освіту за спеціальністю 053 «Психологія» (бакалавр, магістр), подали визначений перелік документів для участі у конкурсі та пройшли навчання відповідно до навчальної програми (у межах базового онлайн-курсу), схваленої Міжвідомчою координаційною радою з питань правосуддя щодо неповнолітніх (далі – навчання), за посиланням, надісланим Координаційним центром у межах конкурсу. 

Контактні дані осіб, які забезпечують зв’язок з психологами:  

• Кравцова Олена Володимирівна, головний юрист відділу з питань консенсуальних підходів врегулювання правових спорів управління впровадження альтернативних способів врегулювання спорів Координаційного центру з надання правової допомоги. Номер телефону: (044) 486 71 06, +380 (67) 504-80-67 Понеділок – четвер: з 09:00 до 18:00, п’ятниця: з 09:00 до 16:45, обідня перерва із 13:00 до 13:45. Адреса електронної пошти: contest@legalaid.gov.ua 

 • Головченко Микола Феліксович, головний юрист відділу забезпечення допомоги в доступі до медіації управління впровадження альтернативних способів врегулювання спорів Координаційного центру з надання правової допомоги. Номер телефону: (048) 740 94 44, +380 (98) 368-53-34 Понеділок – четвер: з 09:00 до 18:00, п’ятниця: з 09:00 до 16:45, обідня перерва із 13:00 до 13:45. Адреса електронної пошти: contest@legalaid.gov.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора