Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Сьогодні, за участі начальника Білолуцької СВА Олександра Козича та представника Старобільської РВА була проведена інспекція житла, наданого для ВПО з Луганської та Донецької області у м. Черкаси

Дата: 07.06.2023 15:26
Кількість переглядів: 50

 

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

Сьогодні, за участі начальника Білолуцької СВА Олександра Козича та представника Старобільської РВА була проведена інспекція житла, наданого для ВПО з Луганської та Донецької області у м. Черкаси. Були приємно вражені станом, умовами, персоналом та організацією. Все чисто, охайно, приємно доброзичлива атмосфера. В постійному доступі гаряча і холодна вода, пральні машини, душові кабіни, сучасні плити для приготування їжі, нові меблі, дитячий куточок та все необхідне для комфортного проживання. Також на території знаходиться відремонтоване та облаштоване бомбосховище, що надзвичайно важливо в реаліях сьогодення. 

Хочемо подякувати міжнародним організаціям, спонсорам, Черкаській міській раді та всім небайдужим, хто приймає участь в облаштуванні хороших умов проживання людей, які були змушені покинути свої домівки!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора