3 червня 2023 року – 85-річчя утворення Луганської області!

Дата: 03.06.2023 11:04

Сьогодні, 3 червня 2023 року, Луганщина відзначає своє 85-річчя! Нажаль, свій ювілей вона змушена зустрічати під окупацією ворога. Вони нещадно знищують наші дороги, школи, дитсадки, проте знищити нашу ідентичність, вірність та любов до Батьківщини їм не вдасться! Ми знаємо, що прийде час, і над Луганськом знов замайорить Державний прапор рідної України! Спільними зусиллями ми знищимо ворога і все відбудуємо! Адже Луганщина славиться не тільки багатими природними ресурсами, а й працьовитими талановитими людьми! Зараз десятки тисяч луганчан продовжують жити та працювати в інших куточках України та за її межами, однак всі чекають на повернення рідного міста до Батьківщини. Луганщина – єдина. Такою вона є, такою і залишатиметься – невід’ємною частиною України!

Вистоїмо, переможемо, відродимо!

Слава Україні!