A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

1 червня відзначається День захисту дітей!

Дата: 01.06.2023 08:05
Кількість переглядів: 34

Фото без опису

День захисту дітей - міжнародне свято, яке відзначається 1 червня. Це свято створене з метою нагадати нам, що діти - це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Всі діти потребують підтримки та захисту від дорослих. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. 

Особливо важливим це свято здається під час війни, коли багато дітей стали сиротами, позбулися будинку або були змушені покинути рідні домівки. Російські військові порушують основоположні права українських дітей, передбачені конвенцією ООН про права дитини та будь-яким іншим міжнародним чи національним законодавством. Кожна дитина з семи з половиною мільйонів українських дітей, навіть якщо не має тілесних чи психологічних уражень та ушкоджень так чи інакше зазнала порушення її прав: на особисте життя та захист від посягань на нього; на захист від усіх форм фізичного та психологічного насилля; на відпочинок і дозвілля, освіту та родину; на захист від усіх форм сексуальної експлуатації та сексуальних розбещень; на захист дитини від усіх форм експлуатації, що завдають шкоди будь-якому аспекту добробуту дитини, захист від катувань та інших жорстоких, нелюдських, або принижуючих гідність видів поводження чи покарання, а у багатьох випадках – права на батьків.

В цей день хочеться побажати українським дітям мирного неба над головою у рідній країні, міцного здоров’я та щасливого дитинства!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора