Сьогодні, 30 травня 2023 року Білолуцька селищна військова адміністрація приймала участь у заході присвяченому конкурсам у рамках програми LIFE 2023, який проводила Асоціація міст України спільно з Радою європейських муніципалітетів та регіонів в рам

Дата: 30.05.2023 15:34

Фото без описуФото без описуФото без опису

Програма LIFE - це фінансовий інструмент ЄС для захисту навколишнього середовища та клімату. Наразі війна Росії проти України має катастрофічний вплив на мільйони людських життів, а також на навколишнє середовище та клімат в цілому. З підтвердженням європейського курсу України наданням їй статусу кандидата на вступ до ЄС відкривається все більше можливостей.

Нещодавно однією з них стала програма LIFE, яка відкрита для заявників з України. Програма є діючим механізмом, який дозволяє реалізовувати критично важливі проєкти на місцевому та регіональному рівнях у таких сферах, як:

- природа та біорізноманіття;

- циркулярна економіка та якість життя;

- пом'якшення наслідків зміни клімату та адаптація до них;

- перехід на чисту енергію.