Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Конкурс «Я маю ПРАВО на життя»

Дата: 24.05.2023 16:35
Кількість переглядів: 78

Фото без опису

Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова у травні-червні 2023 року за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України проводить Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя» (далі – Конкурс) серед учнів і вихованців 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, початкової мистецької освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Метою Конкурсу є привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвиток відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганда європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

Роботи (малюнки) учасників Конкурсу в строк до 30 червня 2023 року надсилаються поштою на адресу: 01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9 поверх (Навчально-науковий інститут права). Есе учасників можна надсилати на електронну адресу: nnip@udu.edu.ua.

Підсумки Конкурсу планується підбити у липні 2023 року. Переможці нагороджуються дипломами і цінними подарунками.

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету Конкурсу за телефоном: +38097-867-02-16.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора