Артем Лисогор: росіяни оскаженіли. Зруйнували Луганщину, але замість відбудови житла та комунікацій нав’язують лише суворий режим "руського миру"

Дата: 14.05.2023 13:17

Артем Лисогор: росіяни оскаженіли. Зруйнували Луганщину, але замість відбудови житла та комунікацій нав’язують лише суворий режим «руського миру».

Перспектив розвитку життя немає – але є, до прикладу, перспектива залишитися без роботи. У Троїцькій громаді окупанти встановили термін – отримати паспорт рф до 24 травня. Інакше – звільнять.

До того ж без цього документу вже не приймають в лікаря, припинили нарахування пільг. Не діє навіть паспорт так званої «лнр».

Якщо раніше телефони перевіряли вибірково на вулицях, то віднедавна цей безлад влаштовують на робочих місцях – шукають будь-яку причину для звинувачення у шпіонажі.

По громаді їздять пересувні пункти так би мовити «мрэо» – вимушують змінювати автомобільні номера на російські.

Тотальний тиск.