У Хмельницькому хабі 3 травня прийматимуть лікарі Червоного Хреста

Дата: 02.05.2023 13:11

У Хмельницькому хабі 3 травня прийматимуть лікарі Червоного Хреста

У середу, 3 травня, у гуманітарному хабі Гірської громади Луганської області в Хмельницькому працюватимуть лікарі Червоного Хреста.

До складу мобільної медико-психологічної бригади увійшли сімейний лікар, гінеколог, психолог.

Вони вимірюватимуть рівень цукру у крові (натще), артеріальний тиск, сатурацію крові та видаватимуть безкоштовно ліки.

Мобільні медико-психологічні бригади – проєкт, який у Хмельницькій області спільно реалізують Норвезький Червоний Хрест та Хмельницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України.

У рамках проєкту надається медична допомога внутрішньо переміщеним особам у населених пунктах Хмельницької області. Зокрема, здійснюється огляд, діагностика, направлення до фахівців. За потреби працівники мобільних бригад надають необхідні медикаменти. Також проводяться консультації психолога.

Всі послуги мобільні бригади – без попереднього запису.

Адреса: вул. Кам’янецька, 122.