Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

НМТ-2023 за кордоном: додано міста в Німеччині, Норвегії, Люксембурзі та Туреччині

Дата: 24.04.2023 17:29
Кількість переглядів: 80

Фото без опису

НМТ-2023 за кордоном: додано міста в Німеччині, Норвегії, Люксембурзі та Туреччині

Досягнуто домовленостей із представниками Мерша (Люксембург), Майнца (Німеччина), Осло (Норвегія) та Бельдібі (Туреччина). 

Наразі передбачено, що тимчасові екзаменаційні центри буде створено в таких закордонних населених пунктах: https://testportal.gov.ua/nmt-2023-za-kordonom-rozshyreno-perelik-mist-krayin-2/

Якщо ви вже створили персональний кабінет і вибрали із запропонованого переліку менш зручний для доїзду населений пункт, а тепер з’явилася більш зручна для вас локація, — зможете після отримання сертифіката до 7 травня 2023 року змінити реєстраційні дані, вибравши місто, ближче до вашого місцеперебування під час проведення НМТ. 

Попри те, що перелік міст для проходження НМТ розширено, є обмеження щодо кількості місць у спеціально обладнаних комп’ютерних центрах, запропонованих закордонними партнерами. Тож у разі вичерпання місць у певному місті воно стане недоступним для вибору. Зважайте на те, що в деяких містах / країнах тестування буде проведено тільки під час додаткової сесії. Радимо не зволікати з реєстрацією.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора