Надання допомоги для бійців 119 батальйону ТрО Старобільського району

Дата: 14.04.2023 11:35

В березні 2023 року начальник Білолуцької селищної військової адміністрації Козич Олександр Михайлович у складі делегації Старобільського району відвідав бійців 119 батальйону ТрО Старобільського району, який входить до складу 111 окремої бригади ТрО Луганської області. Під час зустрічі керівництво 119 батальйону зазначило про необхідність забезпечення підрозділів батальйону будівельними матеріалами та інструментами, які б допомогли нашім хлопцям у облаштуванні оборонних позицій. Це питання було прийнято до уваги і в найкоротший термін, під керівництвом начальника Старобільської районної військової адміністрації Череватого Володимира Олександровича, ця допомога була надана. За участю Білолуцької селищної військової адміністрації і її начальника Козича Олександра Михайловича була придбана і доставлена необхідна допомога для наших Героїв- земляків, які сьогодні ціною неймовірного героїзму і самовідданості боронять нашу Батьківщину на самих гарячих напрямках фронту. Неоціненний внесок у допомогу нашим хлопцям зробив великий патріот України, волонтер та благодійник, директор ТОВ "ЛАН" Ліннік Олександр Федорович. Кожна допомога, яка хоч на крок наближає Перемогу України над агресором - безцінна! Будемо підтримувати наших Героїв-земляків в їх священній справі. Слава Україні!